1542 views 1 comment

Auspexa’ya Riot Games’ten Kural İhlali Uyarısı!

 

Döneminin en iyi oyuncularından olan challenger’dan düşmeyen kendine has sert bakışlarının ardında egolu, içinde duygusallık barındıran, BJK ve DP‘de koçluk görevi yapmış Salih “Auspexa” Kızıldağ kural ihlali yaptığı gerekçesiyle Riot Games tarafından uyarı almıştır.

Kendisine yöneltilen sorularda uyarıyı neden yediğini bilmediğini ve Ask.fm hesabından dolayı kaynaklandığını düşünmekte. Siz de Auspexa‘ya buradan soru sorabilir, destek olabilirsiniz.

League of Legends resmi haber portalında yayınlanan bilgilendirmeye göre (Lolespor.com)

İLGİLİ AÇIKLAMA

Dark Passage eSports Club koçu Salih “Auspexa” Kızıldağ’ın sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği olumsuz davranışlar (karalama) ile Şampiyonluk Ligi kurallarını ihlal ettiği belirlenmiştir. Şampiyonluk Ligi olarak bir takıma mensup üyelerin tamamının sosyal mecralarda örnek davranışta bulunmasını bekliyoruz. Bu amaçta, aşağıdaki kural dahilinde Salih “Auspexa” Kızıldağ’a uyarı verilmiştir.

KONUYLA ALAKALI KURAL

10.1.3 Kırıcı Davranışlar/Hakaretler: Bir Takım Üyesi; karşı Takım Üyesine, hayranlara veya yetkiliye hakaret niteliğinde, dalga geçen, kırıcı veya düşmanca hiçbir harekette veya davranışta bulunamaz veya başkasını bunları yapmaya teşvik edemez.

auspexa

1 comments
Hilmi Candan
Hilmi Candan

Merhaba Arkadaşlar yayındayız CS:GO,H1Z1,GTA5 Oynuyoruz Sende bize Katılmak istersen Sohbet Muhabbet Eğlence ve Süpriz hediyeler seni bekliyor. Haydi Gençlik Yayınımız Aktifdir. Yayınımıza Tüm CS:GO Sevenleri Bekliyoruz. Çekilişe Katılmak için Yapılması Gerekenler Arkadaşlar Görselde yazıyor. Gelin Beraber Oynalım. CANLI YAYIN ► http://www.twitch.tv/luksat1 CANLI YAYIN ► http://www.twitch.tv/luksat1 Sayfa ► https://www.facebook.com/lookShot/ Sayfa ► https://www.facebook.com/lookShot/