821 views 2 comments

Doublelift ve Froggen 1v1’ini Kartopu Yaktı!

17 Aralık 2015
 

Geçtiğimiz haftasonu yapılan League of Legends Allstar 1v1 turnuvasındaki en büyük olay gerçekleşti. Büyük finalde Froggen ve Doublelift karşı karşıya geldi. LoL‘de bazen olur olmadık zamanlarda ölebilirsiniz. Fakat bu rövanş maçında da oluyorsa, bir sıkıntı var demektir. Doublelift TwitchFroggen ise Olaf pickledi.

Doublelift 1-0 galipti. Kazanmak için 1 puana daha ihtiyacı vardı. FroggenDoublelift‘e snowball atmak istedi. (Snowball eğer rakibe denk gelirse, Rakip oyuncunun yanına ışınlanıp baskı kurabiliyorsunuz.) İşte bu hareket, Froggen‘ın felaketi olmuştu. Froggen‘ın attığı snowball rakip oyuncu Doublelift‘e isabet etti fakat Doublelift o sırada Recall atıyordu ve son saniyesiydi, Bunu farkedemeyen Froggen ise rakibinin yanına ışınlanmak istedi ve olanlar oldu. Doublelift istemeden rakibini kendi ana bölgesine götürmüş oldu ve Froggen‘ın aldığı koruma hasarı oyunu kaybetmesine neden oldu.

Froggen, Doublelift ve turnuva hakeminden bir maç daha istedi. Ve inanmayacaksınız ama tekrar aynı olay meydana geldi. Doublelift tekrar recall atıyordu ki snowball Froggen‘in ölümüne sebep oldu. Gerçekten çok şaşırtıcı bir olay. İşte tekrar meydana gelen olayın videosu ;


kısacası; Doublelift ve Froggen 1v1’e Tutuştu! Ama yakan Kartopu oldu.

2 comments