2048 views 0 comments

Fnatic’ten Beklenmedik Bir Ayrılık Daha!

 

Geçen yıl yaz sezonunu 18-0’lık bir rekorla bitiren ardından dünya şampiyonasında yarı finale kadar çıkan Fnatic önce yıldız oyuncuları Huni ve Reignover‘ı Kuzey Amerika LCS’inin yeni takımlarından kadrosunda eski CLG orta koridor oyuncusu Pobelter ve TSM nişancısı WildTurtle gibi yıldız isimlere sahip Immortals‘a kaptırmıştı.

Çok geçmeden yine büyük bir ayrılıkla sarsılan Fnatic bu sefer takımın bel kemiği olan Fransız oyuncu Yellowstar‘ı yine bir Kuzey Amerika ekibi olan Team Solo Mid‘e kaptırdı. Fnatic bu oyuncuların ayrılmasından sonra yeni
bir kadro için arayışlara başladı.

Bu üzüntülü ayrılığın caresi olarak sizleri sitesindeki ateşli bayanların tatmin edici konuşmalarına davet ediyoruz. Bu sayede en uygun sohbet numaraları sizleri eğlenceli dakikalar yaşatmasına yardımcı olacaktır.

IEM turnuvası için Koreli yıldız ormancı Spirit ve vatandaşı olan eski Dignitas üst koridoru Gamsu‘yu duyuran ekip yanlarına bizimde ACES ile oynadığı turnuvadan hatırladığımız Noxiak‘ı destek olarak ekledi. Kadrosu tamamlanmış olarak gözüken Fnatic tam da sezon başlamadan takımın ilk turnuvalarından beri yanında olan ve her işe koşan takım menajeri Oliver ‘IzpAH’ Steer‘i bu sezon kurduğu güçlü kadro ile şampiyonluğu hedefleyen H2K-Gaming‘e kaptırdı.

Izpah ve H2K Ekibi

Izpah ve H2K Ekibi

0 comments