1782 views 1 comment

Naru Dark Passage’dan Ayrılıyor!

 

League of Legends takımlarını say dediğiniz de aklınıza gelecek takımlar arasında elbette ilk sırada Dark Passage gelir. Bunun nedeni hem takımın başarısı hem kazandırdığı sempati olduğu söylenebilir. Takımın unutulmaz oyuncularından ve bugüne kadar bir çok başarısında yer sahibi olan Koray “Naru” BıçakDark Passage takımının yaptığı facebook duyurusuyla takımdan ayrılacağı netleşti.

Duyuruda Dark Passage’tan Naru’nun bugüne kadar takıma kattığı değerler ve zaferler için teşekkür içerirken hem de Naru ile neden yolları ayırdıklarına dair ufak bir demeçte mevcut. Bir kısmı sitem bir kısmı bilgilendirme olan bu duyuru şu şekilde!

Kaptan için yuvadan uçma vakti…3 koca yıl, 3 Türkiye Şampiyonluğu, 6 Mevsim Şampiyonluğu, Dreamhack 2013’de 2.’lik,…

Posted by Dark Passage eSports Club on 28 Aralık 2015 Pazartesi

Şuan için Koray “Naru” Bıçak‘ın gideceği takım duyuruda belirtilmezken yakın zamanda Naru tarafından duyurlacağını söyleyebiliriz. Ayrıca Dark Passage takımının “Naru”suz başarı sağlayabileceği ve yeni takım oyuncularının netliği de henüz belli değil. Bakalım önümüzdeki splitte Dark Passage ligi kaçıncı sırada kapatacak?

Thaldrin ve Naru’nun aynı takımda oynaması ve yeni bir oluşum ile yeni bir takım kurulması (Force Awaken) ise ihtimaller arasında Bakalım Naru nasıl bir yıldızlar karmasının içerisinde olacak?

Tahmin ettiğimiz Roster şu şekilde:

Top – Thaldrin,
Mid – Naru,
Jungle – Stomaged,
Destek – Dumbledoge,
Nişancı – (Yabancı?)

Şüphesiz ki Dark Passage’in bu kadar büyük bir takım olmasını sağlayan ve “DP Maçı kaçta?” sorusunun nedenlerinden biri Naru ve Egosuna ait diyebiliriz. Kısacası Yolun açık olsun “NARU”!

1 comments
Ahmet Uyanık
Ahmet Uyanık

Naru yu cok buyuk miktara sattilar daha iyisini alirlar