956 views 0 comments

Space Soldiers Operation Kinguin’de!

 

Operation Kinguin adı verilen turnuvada oyuncuları hem heyecanlı CS:GO karşılaşmaları hem de CS:GO silah skinlerinde %30 indirim bekliyor

Dünyanın önde gelen dijital oyun dağıtım platformlarından biri olan Kinguin, Operation Kinguin adında bir CS:GO turnuvası düzenleyeceklerini duyurdu. 14 Aralık Pazartesi günü başlayıp iki gün sürecek turnuvanın büyük ödülünün 1500$ olduğu açıklandı.

Turnuva’da Vexed Gaming, Epiphany Bolt ve nEophyte eSports’un yanında Türkiye’den Space Soldiers da yer alıyor olacak. Her maçları heyecan fırtınası şeklinde geçen bu takımlar Operation Kinguin’de çekişirlerken maçların sunuculuğunu ise Dominik ‘Nero’ Dabrowski yapacak.

Erotik shop için tıklayınız.
Sex shop için tıklayınız
Seks shop için tıklayınız.
Kadıköy erotik shop için tıklayınız.
Kadıköy sex shop için tıklayınız.

CS:GO severler maçları http://www.twitch.tv/kinguin_net adresinden canlı olarak seyredebilme imkânına sahipler. Kinguin yetkilileri oyunseverlerin turnuva kapsamında CS:GO silah skinlerinde %30 indirim kazanma şansı olduklarının da müjdesini verdi. İndirimden faydalanmak için yapmanız gereken satın alma sırasında OPKINGUIN kodunu kullanmak.

Bu heyecan dolu turnuva hakkındaki en güncel gelişmelerden haberdar olmak için Twitter’da #OpKinguin hashtag’ini takip etmeyi unutmayın.

kinguin_operation_ 30

0 comments