267 views 0 comments

Razer Beşiktaş’ın Yeni Sponsoru Oldu

29 Mart 2018
 

Futbolda transfer döneminde tam gaz ilerleyen Beşiktaş, eSpor takımına da yeni bir sponsor ile anlaşarak taraftarlarını heyecanlandırdı. Dünya devi Razer, artık Beşiktaş eSpor takımının resmi ekipman sponsoru. Bu Razer‘in ülkemizdeki 3. resmi sponsorluk anlaşması.

Beşiktaş eSpor takımının Facebook sayfasındaki yaptığı kısa bir video ve açıklama ile beraber bu haber taraftarlarıyla paylaşıldı; “Dünyanın önde gelen donanım markası Razer ile ekipman sponsorluğu konusunda anlaşmaya vardık. Her zaman alanında en iyi olmayı hedeflemiş takımımızın, Oyun ekipmanı konusunda dünya lideri olan Razer ile anlaşmasıyla birlikte ortak hedeflerimize daha rahat ulaşacağımızdan eminiz. Taraftarlarımıza bu güzel haberi açıklamaktan gurur duyuyoruz.”

Razer kendi sitesinde daha uzun bir açıklama yaptı. Hem Beşiktaş futbol takımının, hem de Beşiktaş eSpor takımının geçmişinden bahsedilen açıklamada takımın menajeri olan Onur “Lethillion” Aksu ve takım kaptanı Berke “Thaldrin” Demir‘in sözlerine yer verildi. Bunun sayesinde Beşiktaş, Team Turquality ve Atlas‘tan sonra Razer‘ın sponsoru olduğu 3. Türk eSpor takımı oldu. Beşiktaş‘a yeni sponsorları ile başarılar dileriz.

0 comments