1139 views 0 comments

Riot Üniversite Ligi!

14 Aralık 2015
 

Riot Games dünya çapında kendini en iyi tanıdığımız oyunu olan LoL ile ün salmaya devam ederken Türkiye’ye Riot Games Türkiye’yi görevlendirildiğinden bu yana Türkiye çapında da büyümekte.

Riot okullarımızı da unutmayarak üniversite ligi kurmaya karar verdi ve geçtiğimiz günlerde bunu duyurdu!

Üniversite öğrencilerini çok sevindirici olan bu haberde bahsedilen lig ESL iş birliği ile eSpor da bir ilke imza atan Riot 81 ilde ki tüm üniversitelerin katılacağı ligi duyurdu.

bolgeharitasi

Bu ay kayıtları başlayan turnuva, 22 Ocak’ta başlayacak. Tüm üniversiteler 4 bölge olarak ayrılıp sona kalan 32 takım üzerinden turnuva gerçekleştirilecek. Tam yedi hafta sürecek olan turnuva çok eğlenceli olacağını şimdiden sezebiliyoruz.

Bir üniversiteden birden fazla takımın katılabileceğini ve elemeler sonunda bölgeler arasında büyük bir turnuvaya dönüşeceğini söyleyebiliriz. Avantaj olarak bölgeler diğer üniversite turnuvalarına göre eşit ve dengeli olabilecek şekilde dağılmış diyebiliriz. İstanbul Avrupa ve Anadolu olmak üzere dengenin sağlanması açısından iki ayrı bölgeye ayrılmış. Biliyoruz ki eski turnuvalarda marmara bölgesi ölüm bölgesi olarak geçmekteydi. Belki bu şekilde cidden dengeli bir üniversite turnuvası ile karşı karşıyayız!

ESL eSports ile yaptığı bu lig Türkiye ve Dünya adına bizce büyük bir gelişme ve bunu sizlerle paylaşmaktan zevk duyduk!

Sex makinası
Penis kılıfı
Fantazi giyim
Fantazi kostüm

0 comments